Cyberpunk 2077 se po dvou letech dostal na velmi kladné hodnocení

Estimated read time 2 min read

Byl to těžký boj, ale Cyberpunk 2077 se pomalu dostává tam, kde si jej vývojáři přáli už před 2 lety. Konečně se totiž posunul ze „spíše kladného“ na „velmi kladné“ hodnocení. To znamená, že alespoň 80% recenzí si myslí, že hra za to skutečně stojí.

Vývojáři tento moment oslavili tím, že poděkovali celé komunitě za trpělivost a ocenění tvrdé práce. Samozřejmě můžete namítat, že o tak velkou událost zrovna nejde. A asi budete mít i pravdu. Cyberpunk 2077 si na začátku zničil svou reputaci, ale na PC byl vlastně docela v pohodě. Na většinu problémů totiž stačilo jen pořádné železo.

(zdroj: CD PROJEKT RED)

CD Projekt naštěstí hru neopustil a vše se pomalu obrátilo k lepšímu. První velký náznak změny přišel v listopadu 2021. Hra byla za sníženou cenu v podzimních slevách a od hráčů nasbírala nové pozitivní recenze. Nikdo ale nepochybuje, že hře jednoznačně pomohlo anime Edgerunners. Po tomto skvostu dali mnozí Cyberpunku druhou šanci.

Myslím ale, že tímto pozitivní hodnocení pro Cyberpunk 2077 pomalu končí. Rozšíření Phantom Liberty by totiž muselo být opravdu revoluční, aby hra dosáhla na „extrémně kladné“ hodnocení. Na to je totiž potřeba 95% kladných hodnocení a to se zřejmě jen tak nestane.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.