Co všechno přinese Gamescom 2018

Estimated read time 2 min read

Gamescom 2018 je zpět a bude větší, než kdy dřív. Velké množství skvělých her nám bylo představeno již na E3 a nyní se hráči nahrnou do Německa, aby uspokojili své herní choutky.

Tento rok se potkáme s vývojáři, jako je Bethesda, Epic Games, CD PROJEKT, Microsoft nebo Google. Mě osobně nejvíce zajímá oblast indie her, která bude letos taky velmi obsáhlá.

Od poslední akce se celý prostor zvětšil o téměř 10% a herní rastr posílil. Minulá návštěvnost činila přes 355 000 návštěvníků. Pořadatelé tedy slibují, že tento rok dokáží přivítat lidí ještě víc a dodají jim mnohem více her na vyzkoušení.

Neuvidíme však jen nové hry, nové kousky se představí i v oblasti hardware. Nebude tedy chybět Razer, Omen, HP, Asus a spousty dalších.

Díky ESL se dočkáme charitativního zápasu v PUBG, kde se ve dvojicích utkají profesionální hráči a známé osobnosti o vydatnou chicken dinner.

Vypisovat celý list her by zabralo velmi dlouho, ale mohu slíbit, že své místo mají opravdu velké a zajímavé tituly.

Budeme si moct zahrát demo nového Devil May Cry 5, které dá hráčům pěknou ochutnávku, na co se mohou těšit na jaře 2019. Polský developer The Farm 51 představí svou novou battle-royale hru World War 3. Asi nejočekávanější hrou je Cyberpunk 2077, který se objevil už na E3. Možná se taky dočkáme nahlédnutí na Red Redemption 2. A taky si zahrajeme demo Metro Exodus, o kterém jsme vás informovali již v minulém článku.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.