Přijeďte si zkusit nové Metro Exodus!

Estimated read time 2 min read

Píše se rok 2036, země je zničena nukleární válkou a jen pár přeživších si zařídili nový život v tunelech Moskevského metra. Nyní hlavní hrdina Artyom metro opouští, aby vedl hrstku Sparťanů za lepší budoucností skrz Rusko, až daleko na východ.

A4 Games a Deep Silver oznámili, že si nové Metro Exodus budeme moci předběžně vyzkoušet na těch největší světových eventech. Doteď jsme mohli hru vidět pouze skrz trailery, teď si ji však budeme moci ošahat přímo na stáncích Deep Silver nebo Microsoftu. Autoři tak chtějí dát fanouškům alespoň malou ochutnávku, než vyjde plná hra začátkem roku 2019.

První zastávkou této tour bude GamesCom, následuje PAX West v Seattelu a nechybí ani třeba EGX nebo Paris Games Week. Pokud se na jednu z těchto akcí chystáte, nezapomeňte si Metro Exodus vyzkoušet!

Metro Exodus zapůsobí jak na nové hráče tak i stávající fanoušky serie. Skvělý příběh spojuje klasické herní prvky Metra a nové levely, které nikoho nebudou vodit za ručičku. Rozdhodnutí ve hře přímo ovlivní gameplay. Ne všichni z vaší skupiny tedy dojdou až do konce. Díky toho hru můžete dohrát několikrát a pokaždé bude lehce jiná. To vše je zahaleno temnou postapokaliptickou atmosférou.

 

 

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.