Co si takhle pořídit herní židli ve stylu Game of Thrones?

Estimated read time 2 min read

Venku je sice tma ale vy sedíte jako král.

Tak hned na začátek – ne tyhle židle nejsou vyrobeny z tisíce mečů. Je mi jasné, že některé z vás jsem hned na úvod zklamal. Moc se omlouvám.

Výrobce herních židlí Secretlab udělal speciální Game of Thrones edici na oslavu osmé a zároveň poslední serie tohoto oblíbeného seriálu. K dispozici jsou tři designy. Každý jeden z nich nese název jednoho z důležitých rodů seriálu – Starkové, Lannisterové a Targaryenové. (No doufám, že jsem to napsal správně.)

Pokud byste měli zájem, židle inspirované GoT můžete zakoupit přímo na stránkách Secretlab. Jsou dodávány dva oblíbené modely – Titan a Omega. Stránka říká, že všechny židle budou vybaveny tím nejlepším, co můžou herní židle nabídnout. Dostanete tedy plně polohovatelné opěradlo a opěrky rukou, nastavitelnou podporu páteře a polštář z paměťové pěny.

Herní židle nejsou zrovna pro každého a názory na ně se různí. Pokud jste fanouškem Game of Thrones a zrovna hledáte novou herní židli, tyto kousky by mohly být to pravé. Herní křesla Secretlab jsou všechny velmi kvalitní. Jejich model Omega se dokonce řadí mezi ty nejlepší herní křesla vůbec.

Líbí se vám tento design na motivy GoT?

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.