Grand Theft Auto: The Trilogy přidá do starých GTA moderní prvky

Estimated read time 2 min read

Rockstar konečně potvrdil, že se trilogie dočkáme ještě tento rok!

Grand Theft Auto: The Trilogy bylo konečně potvrzeno a těšit se na něj můžeme dokonce již tento rok! Trilogie bude zahrnovat Grand Theft Auto 3, GTA: Vice City a GTA: Sand Andreas. Hry se dočkají vylepšení snad v každém ohledu. Upgrade tak nezahrnuje pouze grafická vylepšení, ale i modernější gameplay. Rockstar však slibuje, že si hry stále zachovají svou originální identitu.

Druhou stranou mince je však to, že ještě před vydáním této edice bude Rockstar stahovat originální verze her ze všech digitálních obchodů. Pokud si tedy chcete do své knihovny ještě přidat originální verze her, máte na to čas do 11. října. Ještě se neví, jestli stávající vlastníci her dostanou při vydání nějakou speciální nabídku.

Více toho zatín nevíme a můžeme tak jen spekulovat. Datum vydání sice nebylo přesně stanoveno, ale jako první se určitě nabízí 22. října, kdy GTA 3 slaví své 20. výročí. Vydání této trilogie také zřejmě konečně odpovídá na to, proč se Take Two Interactive tak moc snažili odstranit všechny komunitní remastery těchto starých titulů.

Fanoušci serie se určitě mají na co těšit. GTA: San Andreas a Vice City jsou jistě dobré hry, ale GTA 3 je zde opravdovým pokladem. Jedná se totiž o hru, která GTA přesunula z top-down pohledu do plné třetí osoby. Mnoho dalších her se pak tohoto nápadu chopilo. Mladší hráči to možná nevidí, ale kulturní význam titulu GTA 3 snad ani nelze změřit.

I kdyby však upgrade této trilogie vyšel trochu později, můžete pořád 20. výročí GTA 3 oslavit ve velkém. Již teď se chystají speciální eventy do GTA Online!

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours