Co nového čeká Steam v roce 2019

Estimated read time 2 min read

V roce 2019 čekají Steam velká vylepšení.

Ve velkém shrnutí roku 2018 se Valve vyjádřilo i k tomu, jaké změny chystají pro Steam klienta na rok 2019. Když vynecháme všechny grafy, změny struktury a poučení, dojdeme k zajímavému seznamu novinek. Zanedlouho se dočkáme updatu knihovny, která nově poběží na stejné technologii představené ve Steam Chat updatu. Už bylo načase!

Mezi další zajímavé změny patří určitě machine-learning změny, kterých se dočká obchod. Vyhledávání a doporučení her by mělo být mnohem příjemnější. To některé určitě velmi potěší. V roce 2019 přijde Steam oficiálně i do Číny díky partnerství s Perfect World. Pozitivní je určitě i to, že Steam TV bude snad brzy podporovat úplně všechny hry a udělá ze Steam streamů alespoň trochu relevantní věc.

Zajímavou novinkou je i to, že matchmaking logika, která pohání CS:GO, bude podporována i v jiných hrách. To znamená, že hlavně menší vývojáři nebudou muset tvořit své vlastní systémy a mohou použít ten plně podporovaný od Valve. V poslední řadě se dočká upgradu i PC Steam cafe build. Ten se týká především internetových kaváren. Abych k vám byl upřímný, ani jsem nevěděl, že něco takového existuje. Možná si objednám velké espresso a půjdu to vyzkoušet.

Seznam těch největších novinek na další stránce!

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.