Chystá se nová Subnautica!

Estimated read time 2 min read

Na datum vydání je ještě brzy.

První Subnautica z roku 2018 se jistě povedla a její pokračování z roku 2021 bylo neméně dobrým následníkem. Proto určitě nikoho nepřekvapí, že Unknown Worlds již nyní pracují na novém dílu.

O projektu se dozvídáme díky pracovní pozici, která se v Unknown Worlds otevřela. Studio nově hledá narrative designéra, který by jim pomohl se vznikem nové hry v univerzu Subnauticy. Celá nabídka pak zmiňuje další skvělé dobrodružství do úplně nového světa (nebo alespoň nového biomu 4546B).

Nová Subnautica však není jediné, na čem Unknown Worlds momentálně pracují. V přípravě je rovněž nový dříve neviděný projekt, který by měl přinést do herního světa zase něco nového. Zřejmě se tak jedná o projekt, který běží už od roku 2021, kdy Unknown Worlds koupila společnost Krafton.

Podle finanční zprávy společnosti Krafton je tento druhý nespecifikovaný projekt turn-based strategií ve sci-fi světě. Hra by měla být vyvýjena pro PC a mobilní platformy. Early Access tohoto projektu je očekáván někdy v tomto roce.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.