Herní headset zachránil hráče před zbloudilou kulkou

Estimated read time 2 min read

Tak to jsou skutečně pevná sluchátka…

Říkali jste si někdy, že jsou vaše sluchátka moc velká? To vás možná nenapadlo, že vám jednou zachrání život! Přesně takovou zkušenost teď má hráč z Kalifornie s přezdívkou Enough_Dance_956, který na Redditu sdílel svůj příběh. Uživatelům popsal, jak kulka proletěla oknem, odrazila se od stěny a letěla přímo na jeho hlavu. Naštěstí se však odrazila od jeho Razer sluchátek. Bez nich byl tak přišel k velmi vážnému úrazu nebo dokonce smrti.

Ahoj všichni. Snažím se takto kontaktovat Razer a z celého srdce jim poděkovat. Ve středu 10:30 proletěla mým oknem zbloudilá kulka a narazila do mých Razer sluchátek. Kdyby nebylo těchto kvalitních sluchátek, nejspíš bych umřel v 18 letech. Neumím si ani představit smutek mých přátel a rodiny. Mám velké štěstí, že jsem živý.

Enough_Dance_956

Jelikož se však post objevil těsně před aprílem, mnozí jej považovali spíše za vtip. Vyzvali proto, aby autor doložil nějaké důkazy. Další post proto obsahoval fotky zničeného headsetu.

Postu si okamžitě všimla i firma Razer. Vyjádřila své nadšení z toho, že se nikomu nic nestalo a nabídli, že zničený headset nahradí novým. Enough_Dance_956 prý odraženou kulku již předal policii, která celý incident vyšetřuje. K žádnému oficiálnímu vyjádření však zatím nedošlo.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.