Ve Fortnite se objevily portály ze Stranger Things

Estimated read time 2 min read

V Mega Mall se objevilo několik portálů ze Stranger Things.

Třetí serie Stranger Things je už za dveřmi a fanoušci netrpělivě čekají na premiéru. Pokud tenhle článek čtete trochu později, seriál už možná běží! Stranger Things nepochybně pohltilo celý svět. Stejně jako Fortnite…

Fortnite je v dnešní době jako obrovská černá díra, která si nenechá uniknout jedinou příležitost na reklamu nebo spolupráci. John Wick, Avengers a tak bych mohl pokračovat ještě mnohem dál. A teď se do party přidává i Stranger Things.

Na mapě se objevilo několik portálů ze Stranger Things. Jestli se chcete přesvědčit na vlastní oči, zaskočte si do Mega Mall a hledejte. Když do portálu vstoupíte, nedostanete se bohužel do Upside Down, ale jen na jiné místo obchoďáku. Kolem celé lokace je portálů asi 6 a vyznat se mezi nimi dokáže hráčům pěkně zamotat hlavu. Nastává tak ještě větší chaos.

Není jasné, jak velký crossover si vlastně máme představit. Budou to jenom portály nebo i nějaké skiny? Při každé jiné spolupráci Epic představili pár tématických skinů nebo jiných kosmetických vylepšení. Možná se objeví i nějaký malý tématický challenge. Stranger Things vychází každou chvílí tak se to snad brzy dozvíme.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.