Bude se Watch Dogs 3 odehrávat v Londýně?

Estimated read time 2 min read

Kam zamíří další Watch Dogs? Jedním ze žhavých adeptů je Londýn!

Internetem se zase šíří nějaké fámy, které nedají fanouškům Watch Dogs spát. Server Kotaku podpořil teorii o spekulované lokaci Watch Dogs 3. To by se prý mělo odehrávat v Londýně.

Jak na to přišli? Samozřejmě nejsou první, kdo si tohle myslí. Podobné teorie se šíří od doby, kdy Ubisoft potvrdili detaily o své E3 konferenci. Do Watch Dogs 2 navíc vyšel patch, který se zmiňoval o Brixtonu, což je lokalita v Británii.

Přesunutí Watch Dogs na Britský ostrov bude určitě zajímavá změna. Hlavně jak toto rozhodnutí ovlivní samotný gameplay. Zmocnit se v Anglii zbraně je určitě mnohem složitější než v USA. Pokud vývojáři něco takobého vezmou v potaz, mohlo by to přinést velmi zajímavé změny a možnosti.

Od druhého dílu uplynuly skoro už 3 roky. San Francisco a Londýn jsou dvě úplně jiná města. V Amerických ulicích potkáte určitě mnohem víc bizáru, než na těch Anglických. A že je toho ve Watch Dogs 2 dost. Jestli hru máte, zkuste se na chvíli vrátit a jen tak se projít. Nudit se určitě nebudete. Tak snad to v Londýně nebude samý suchar a taky se bude něco dít.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.