Nový Overwatch event míří do Havany!

Estimated read time 2 min read

Spousta rumu pro každého!

Díky Overwatch se možná již brzy podíváme na velmi zajímavé místo. Na stránkách se objevily fiktivní noviny Havana Sun, které popisují, jak byl rumový baron Don Rumbotico pohlcen tajemnou organizací.

Don Rumbotico, nebo taky jakýsi robot s knírem, dodával pití pouze na Kubě, nedávno se ale rozrostl i do zbytku světa a stal se světovou značkou. Jeho byznys se ale zalíbil tajmené finanční organizaci. Po neúspěšné dohodě najednou začaly mizet sudy s rumem a celá továrna vyhořela.

V novinách se taky objevuje fotka jejich zařízení. Předpokládám, že ho osobně taky navštívíme. Článek zmiňuje i lokaci „Havana Sea Fort,“ což je další z lokací, na které si dělá zálusk podezřelá skupina lidí. „Hlídačí nyní obchází celou oblast a kolem krouží neznámé helikoptéry,“ píše se.

Další novinový článek varuje před hurikánem, který by měl Kubu velmi brzy zasáhnout. Očekávat máme velmi silný vítr a povodně. V Overwatch si s počasím nemusíme moc lámat hlavu. Tedy alespoň zatím. Třeba se Blizzard snaží zavést nějakou novou mechaniku. Možná jde ale jen o kosmetickou úpravu.

Většina lidí tento novinový článek spojuje s PVE eventem, který se už několikrát v minulých letech odehrál. Zanechal po sobě nové, ale i předělané mapy. Já osobně si myslím, že přesně to se chystá i tentokrát.

Blizzard by měli velmi brzy prozradit víc detailů.

UPDATE: Blizzard prozradil, že se event bude konat od 16. do 6. května.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.