Vypadá to, že nový Serious Sam vyjde ještě tento měsíc

Estimated read time 2 min read

Devolver z ničeho nic poukázal na nový Serious Sam!

Zdá se, že nový Serious Sam je už na cestě a dokonce vyjde dřív, než jsme původně čekali! Naprosto nečekaný tweet od Devolver Digital naznačil, že hra bude oznámena příští týden a vydání má být ještě tento měsíc.

Vývojáři Serious Sam a Devolver se už nějakou dobu o hře zmiňují. Třeba video níže bylo nahráno 10. prosince a oficiální Twitter hry Serious Sam jej ještě ten stejný den zveřejnil. Tentokrát však Devolver přitlačil a video na Twitter dali znovu s popisem „Co by se stalo, kdyby byl nový Serious Sam oznámen příští týden a vydán tento měsíc?“

Vlastně ani není tak nečekané, že se na nové hře pracuje. Devolver po odkoupení studia řekl, že do budoucna určitě plánují nové díly Serious Sam. Nechce se mi ale věřit, že by novou hru vydali naprosto bez žádného hypu.

Nové hry ze serie Serious Sam však nesklidily moc dobrých ohlasů. Někteří si stěžovali na level design a velmi podivné vyprávění příběhu. Jestli se však Croteam pokusí o pokračování, určitě si Serious Sam určitě rádi vyukoušíme.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.