BTS představí své nové music video ve Fortnite

Estimated read time 2 min read

Další velký Fortnite koncert!

Skupině BTS se připisuje snad nejšílenější fanouškovská základna od dob Beatles. Epic Games nyní oznámili, že právě tato skupina představí svůj hit i ve Fortnite! Jejich single „Dynamite“ se ve hře objeví 25. září.

Jak se tedy do akce zapojíte? BTS svůj singl odzpívají v Party Royale Modu. To je vlastně takový social hub, kde hráči nemají zbraně, navzájem si povídají, šíleně skáčou a nebo v poslední době sledují koncerty. Ve Fortnite se objevili třeba Diplo nebo Young Thug. A teď i BTS!

A jak se tedy na koncert dostanete? V ten správný čas se logněte do Fortnite a skočte do fronty na Party Royale mod. Až budete na Party Royale ostrově, zajděte rovnou na „main stage.“ Raději však přijďte o pár minut dříve, ať pak nemusíte řešit případné problémy s připojením. Na takovéto eventy se většinou připojuje hodně hráčů najednou. Epic sice tyto situace většinou řeší dobře, ale jistota je jistota.

Že nevíte kdo je BTS? BTS (také známí jako Bengtan Boys) je chlapecká skupina původně z Koreje o 7 členech. Pomalu se z nich stala ta nejprodávanější hudební skupina v historii této země. Skupina byla založena v roce 2010 a oficiální debut pak proběhl o 3 roky později. Skladba „Dynamite“ pak vznikla v srpnu 2020 a je jejich první písničkou v angličtině. BTS sice vydali už dokonce 2 verze videoklipu pro tento singl, ale ve Fortnite se zaměří hlavně na choreografii.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.