Cyberpunk 2077 bude kratší než Zaklínač 3

Estimated read time 2 min read

Tentokrát to třeba dotáhnete až do konce.

RPG můžou být někdy na velmi dlouhou dobu a hráči tak pečlivě zvažují, kdy své nové dobrodružství začít. Některé dnešní hry se ohánějí obrovksou délkou kampaně a často zapomínají, že jsou i důležitější věci. Cyberpunk 2077 prý mezi tyto hry patřit nebude.

Vývojáři Cyberpunku sice nedali přesné číslo, ale potvrdili, že hra bude určitě kratší než Zaklínač 3.

Už teď víme, že hlavní příběhová linka Cyberpunku bude kratší, protože jsme dostali hodně stížností, že Zaklínač 3 je moc dlouhý. Podle statistik jsme zjistili, že většina hráčů se sice dostala daleko, ale celý příběh jich dokončilo jen málo. Chceme, ať si užijete hru až do konce a proto jsme se rozhodli hlavní linku zkrátit.

S tím mají tedy určitě pravdu, pokud chcete Zaklínače dokončit, musíte si u něj odsedět pěknou várku hodin. Podle Steamu se na konec hry dostala asi čtvrtina hráčů. Kdybych já pracoval několik let na hře a většina hráčů pak stejně na její konec vůbec nedojde, taky by mě to trochu mrzelo. Kratší kampaň tak naprosto chápu.

Délka kampaně rozhodně není dobrým měřítkem kvality her. Musím se přiznat, že stále více teď preferuju spíše kratší hry. Je prostě lehčí je vtěsnat do mého života a nemusím mít strach, že se celý rok zaseknu na dlouhé kampani.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.