Broomstick League je Rocket League ve stylu Harryho Pottera

Hry

Je to trochu Rocket League a trochu famfrpál.

Existuje taková hra, říká se jí Rocket League. Je to asi o tom, že po stadionu jezdíte s autíčkem a snažíte se obrovský balón dostat do branky. Co kdybyste ale místo aut měli létající koště? A co když místo obrovského balónu bude malý létající orb? Pokud by vás taková hra zajímala, určitě si nezapomeňte vyzkoušet Broomstick League. Nějak se prostě nemůžu zbavit pocitu, že se vývojáři možná až moc inspirovali Rocket League a famfrpálem.

BANNER_WEB2.jpg

Ve své podstatě je hra vlastně docela jednoduchá. V ruce máte samozřejmě hůlku, díky které se můžete rychle přemisťovat po aréně nebo vyrážet soupeřovi orb přímo z ruky. Broomstick League má tři základní mody: 1v1, 2v2 a 3v3. Nechybí samozřejmě leaderboardy, statistiky a možnosti upgradu.

https://www.youtube.com/watch?v=rFrBNr8j97A&feature=emb_title

Broomstick League chystá Early Access na 5. března, ve kterém pak zůstane asi 12 měsíců. V této době chtějí vývojáři postupně přidávat možnosti kosmetických úprav nebo nové arény. Pokud vás ale hra fakt hodně zaujala, můžete se přihlásit do beta testu.

Jenom jsem docela zvědavý, jestli mají vývojáři všechno zařízené i po právní stránce. Mám takový pocit, že by se docela rychle mohli dostat do potíží.

Please Donate To Bitcoin Address: [[address]]

Donation of [[value]] BTC Received. Thank You.
[[error]]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *