Fallout 76 přijde na Steam i s velkým updatem!

Hry

Se startem rozšíření Fallout 76 Wastelanders se hra začně konečně prodávat i na Steamu!

Už dlouho hráči čekali na nějaká živá NPC a Bethesda svůj slib konečně plní. Je toho ale mnohem více! Ve světě se objeví třeba nová frakce žijící ve spadlé kosmické stanici nebo osadníci pevnosti Foundation. Nově si hráči vyzkouší i systém reputace. Hráči si budou získávat důvěru jednotlivých frakcí plněním úkolů. Čím více vám frakce věří, tím více speciálních předmětů budete moci získat. Představí se také společníci, o kterých ale bohužel zatím moc nevíme.

V traileru můžete zahlédnout i spoustu dalších novinek. Podivný kult, létající mutanti, pila připevněná na zápěstí nebo luk. Myslím, že pokud se tohle povede, Fallout 76 by mohl znovu alespoň na chvíli ožít.

BANNER_WEB2.jpg

Pokud jste trailer dokoukali až do konce, určitě jste si všimli nápisu “Nový začátek.” Nemůžu si pomoct, ale myslím, že Bethesda nemluví jen o nových frakcích, ale spíše o novém začátku pro všechny hráče Falloutu 76. Rozšíření Wastelanders konečně do Falloutu přinese to, co dělalo ostatní hry tak moc zábavné. Proslýchá se také, že Bethesda upravila i finální hlavní quest.

Třešničkou na dortu je určitě to, že se Fallout 76 spustí i na Steamu. Má to ale jeden háček. Bethesda říká, že pokud máte Fallout koupený na Bethesda.net, nebudete si moci převést své Atomy na Steam.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *