Fallout 76 přijde na Steam i s velkým updatem!

Estimated read time 2 min read

Se startem rozšíření Fallout 76 Wastelanders se hra začně konečně prodávat i na Steamu!

Už dlouho hráči čekali na nějaká živá NPC a Bethesda svůj slib konečně plní. Je toho ale mnohem více! Ve světě se objeví třeba nová frakce žijící ve spadlé kosmické stanici nebo osadníci pevnosti Foundation. Nově si hráči vyzkouší i systém reputace. Hráči si budou získávat důvěru jednotlivých frakcí plněním úkolů. Čím více vám frakce věří, tím více speciálních předmětů budete moci získat. Představí se také společníci, o kterých ale bohužel zatím moc nevíme.

V traileru můžete zahlédnout i spoustu dalších novinek. Podivný kult, létající mutanti, pila připevněná na zápěstí nebo luk. Myslím, že pokud se tohle povede, Fallout 76 by mohl znovu alespoň na chvíli ožít.

Pokud jste trailer dokoukali až do konce, určitě jste si všimli nápisu „Nový začátek.“ Nemůžu si pomoct, ale myslím, že Bethesda nemluví jen o nových frakcích, ale spíše o novém začátku pro všechny hráče Falloutu 76. Rozšíření Wastelanders konečně do Falloutu přinese to, co dělalo ostatní hry tak moc zábavné. Proslýchá se také, že Bethesda upravila i finální hlavní quest.

Třešničkou na dortu je určitě to, že se Fallout 76 spustí i na Steamu. Má to ale jeden háček. Bethesda říká, že pokud máte Fallout koupený na Bethesda.net, nebudete si moci převést své Atomy na Steam.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.