Zalman ZM-GM5: Ovládni svoji hru s novou herní myš

Estimated read time 2 min read

Společnost ZALMAN, výrobce oblíbených počítačových skříní a chladicích systémů, přináší na trh herní myš ZM-GM5.

Krátce po uvedení profesionální herní myši s označením ZM-GM7 představuje Zalman další novou myš pro hráče počítačových her, tentokrát s příznivým poměrem cena-výkon. Novinka od společnosti ZALMAN je osazena špičkovým senzorem PixArt A3050, který zajišťuje vysokou rychlost a přesnost polohování s rozlišením až 4 000 DPI, zrychlením 20 G a rychlostí 60 IPS.

Herní myš Zalman ZM-GM5 používá spolehlivé spínače Huano s rychlou odezvou a vysokou odolností. Tyto spínače poskytují jistý a spolehlivý pocit při každém kliknutí. Frekvenci nové myši lze nastavit ve čtyřech úrovních, až do hodnoty 1 000 Hz. Originální design myši zaujme na první pohled a to i díky neobvyklé povrchové úpravě v barvě temného chromu. Ergonomický design ve spojení s překvapivě vyšší hmotností myši (159 g) zajišťuje pevný a jistý úchop a přesné vedení myši po podložce při hraní náročných počítačových her. Atraktivní design myši je umocněn nastavitelným RGB LED podsvícením. Myš má devět programovatelných tlačítek. Pro individualizaci nastavení a programování tlačítek je k dispozici originální software s jednoduchým a intuitivním ovládáním. Software je ke stažení na stránkách výrobce.

Více na: http://www.zalman.com/contents/products/view.html?no=604

Cena a dostupnost:

Myš Zalman ZM-GM5 je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a specializovaných prodejen. Doporučená koncová cena je 699 Kč včetně DPH.

Technické údaje ZM-GM5

Rozměry: 126 × 67 × 39 mm
Váha: 156 g (včetně kabelu)
Snímač: PixArt A3050
Spínače: Huano
Rozlišení: 4 000 DPI
Frekvence: 1 000 Hz
Zrychlení: 20 G
Programovatelná tlačítka: 9
Rozhraní: USB
Délka kabelu 1,8 m
RGB podsvícení
WinXP/7/8/9/10

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.