Skyrim Grandma nebude mít ve Starfieldu své NPC

Estimated read time 2 min read

Skyrim Grandma čeká na Elder Scrolls 6 a Starfield hrát nechce.

Shirley Curry možná znáte spíše pod přezdívkou Skyrim Grandma. Po easter eggu na Starfield Direct si někteří myslí, že bude mít ve hře své vlastní NPC. To bohužel není pravda. Světoznámá babička je navíc naštvaná, že ona i zbytek světa musí čekat na Elder Scrolls 6.

Její cesta slávy začala v roce 2015, kdy na YouTube nahrála svůj let’s play ze Skyrimu. To rychle přilákalo tisíce nových diváků a videa proto nahrávala i dál. Zašlo to až tak daleko, že Bethesda přidá její NPC do Elder Scrolls 6. V tom je ale háček. Skyrim Grandma vyjádřila své rozčarování z toho, že vývoj Elder Scrolls 6 trvá tak dlouho. Nyní je jí totiž asi 87 let a šestý díl je stále v nedohlednu.

Dále pak Shirley Curry říkala, že ještě neví, jestli bude hrát Starfield. Zdá se ale, že nyní se již rozhodla a říká, že se do hry pouštět nebude. Vesmírné hry prý moc ráda nemá.

Skyrim Grandma nyní volá po tom, aby Bethesda co nejdříve vydala Elder Scrolls 6. Říká totiž, že Skyrim již hrála několikrát a pomalu jí přestává bavit. Když však od něj odešla, začala se také nudit. Dokonce prý vyzkoušela Fallout, ale ten je na její vkus moc depresivní.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.