Battle royale ze světa Stalkera vypadá docela slibně

Estimated read time 2 min read

Jen vy a věrná smečka vlků po vašem boku. Vyhraje ten nejlepší!

Fear the Wolves je post-apokalyptické battle royale, které mají pod palcem původní vývojáři her Stalker. Hra už nějakou dobnu běží v early access a 6. února ji čeká velký přechod na plné vydání. Zároveň s ním přijde i velký update obsahující nový systém artefaktů, nové mutanty, anomálie a spoustu dalšího.

Mou pozornost uchvátil především jeden z nových artefaktů. Je to vlastně srdce, díky kterého si můžete do boje přivolat vlky, aby bojovali po vašem boku. Je to sice velmi zvláštní způsob jak si udělat nové kamarády, ale co, taky možnost. Dalším zajímavým kouskem je třeba artefakt „Spore,“ který vám umožní vidět nepřátele skrz zdi.

„Tyto nové itemy přidají element napětí a hlavně nepředvídatelnosti do každého zápasu. Vynoří se úplně nové strategie jak na začátku tak na konci hry,“ říká Vostok Games. „Čekat jen tak v křoví se skloněnou hlavou už nebude fungovat, když se na vás řítí smečka zuřivých vlků.

Tento velký update přijde společně s vydáním plné hry 6. února. Vostok však říkají, že možná udělají tzv. „soft launch,“ což vlastně znamená, že hru vydají o prád dní dříve, ale nikde o tom neinformují. Takhle se vyzkouší hra přímo v praxi bez velkého náporu hráčů.

Fear the Wolves bude zdarma ke stažení od od 6. do 12. února, takže si tento zajímavý battle royale můžete vyzkoušet naprosto bez finančních závazků. Ale upřímně, kdo by si nedal trochu toho radioaktivního battle royale? Pro fanoušky serie Stalker opravdu zajímavá hra, kterou by neměli minout.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.