České studio Amanita Design oslavilo své 20. narozeniny

Estimated read time 2 min read

Pořiďte si skvělé české hry s obrovskou slevou!

Každý český hráč se určitě setkal s nějakým titulem od studia Amanita Design. Řadí se mezi ně hry jako Samorost, Chuchel, Botanicula nebo Machinarium. Studio je tu s námi už od roku 2003 a to znamená, že se dočkalo již svého 20. výročí!

Takový věk se určitě musí pořádně oslavit. Těžit z toho budou samozřejmě hlavně hráči, kterým byly přichystány moc pěkné slevy. Na Steamu si některé hry od Amanita Design nyní pořídíte se slevou až 85%. Slevy zároveň probíhají i na Google Play nebo App Storu.

(zdroj: Amanita Design)

Pro znalce byl pak připraven speciální oslavný artwork, kde se objevují snad všichni hrdinové od Amanita Design. Autorem je výtvarník Jan Chlup.

A pro opravdové gurmány tu máme ještě malé pozvání. Pokud fandíte živé hudbě, určitě si nezapomeňte do kalendáře poznamenat datum 3. října. V pražské MeetFactory se totiž bude konat koncert, kde vystoupí Tomáš Dvořák, který složil hudbu pro hry jako Samorost, Machinarium nebo Pilgrims. Kromě něj se pak můžete těšit i třeba na kapelu DVA. Nebude se samozřejmě hrát jen hudba od Amanity, ale věrní fanoušci jistě spoustu herních skladeb poznají.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.