Autoři John Wick pracují na Just Cause filmu

Estimated read time 2 min read

Jak tohle může dopadnout?

Zdá se mi, že o filmových adaptacích her píšu nějak moc často. Dneska jsme se tu sešli, abychom si popovídali o novém kousku od Constantin Film. Ti totiž dostali práva od Avalanche a Square Enix a údajně prý pracují na filmu ze světa Just Cause. Vždycky se přece najde ostrov, který je potřeba vyhodit do vzduchu!

Myslím, že tady ani není moc co upravovat. Stačí přidat pár výbuchů a skvělá Just Cause zábava je na světě. Ve filmu by se měl objevit Rico Rodriguez, který se zase snaží zastavit „Černou Ruku,“ tak jak to bylo už v několika předchozích hrách. A stejně jako ve hrát, i ve filmu můžeme očekávat velké využití háku, plachtějí vzduchem a hlavně spoustu výbuchů.

Poslední Just Cause hra byla o souboji s počasím, což je super, ale už to začíná trochu ztrácet kouzlo. Myšlenka nechat se hráče pořádně vyřádit už není tak silná jako kdysi a serie Just Cause tím začíná hodně trpět.

Čtvrtý díl ze serie neměl až tak velký úspěch takže načasování filmu není nic moc. Režije je ale hodně dobrá a tak by to mohlo snad dopadnout docela dobře. Třeba právě film bude to, co serie teď tak moc potřebuje.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.