Zalman rozšiřuje nabídku myší o model ZM-M100R

Estimated read time 2 min read

Vynikající poměr cena-výkon a efektní podsvícení

V široké nabídce počítačových myší Zalman se na českém trhu objevil nový model s označením ZM-M100R. Myš se vyznačuje především příznivým poměrem cena-výkon.

Ergonomický a odlehčený design nové myši Zalman ZM-M100R poskytuje plný a jistý úchop. Myš je souměrná, je tedy vhodná jak pro pravou, tak i pro levou ruku. Hmotnost myši je pouhých 110 g. Nová myš má tři tlačítka, práce s rolovacím tlačítkem je velmi přesná a spolehlivá. Životnost spínačů garantuje 3 000 000 stisknutí. Použitý optický snímač má rozlišení 1 000 DPI. Myš se připojuje přes USB rozhraní. Kabel má délku 1,5 metru.

Atraktivní LED podsvícení pracuje v režimu Rainbow a nabízí plynulé, proměnlivé barevné efekty, kterým dominuje stylizované „Z“.

Myš Zalman ZM-M100R je plnohodnotná USB myš s optickým snímačem, má ergonomický design, atraktivní podsvícení a příznivý poměr cena-výkon.

Cena a dostupnost:

Myš Zalman ZM-M100R je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a specializovaných prodejen. Doporučená koncová cena je 139 Kč včetně DPH.

Technické údaje ZM-M100R

Rozměry: 118 × 64 × 37 mm

Hmotnost: 110 g

Snímač: Optický

Rozlišení: 1 000 DPI

Tlačítka: 3

Rozhraní: USB

Délka kabelu 1,5 m

Podsvícení: LED Rainbow

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.