Trochu jiná klávesnice Genesis Thor 100

Estimated read time 4 min read

Nová herní klávesnice Genesis Thor 100 s červenými mechanickými spínači má jen 39 kláves v kompaktním rozměru, je programovatelná a má efektní podsvícení.

Genesis Thor 100 RGB je programovatelná mechanická herní klávesnice, která navzdory svým malým rozměrům v sobě skrývá velké množství funkcí. Klávesnice je vybavena jen 39 klávesami a červenými mechanickými spínači s bleskurychlou odezvou 8 ms. Klávesnice se vyznačuje vysokou odolností a snese náročné zacházení. Genesis Thor 100 RGB je programovatelná, součástí je herní software, který umožňuje naprogramovat jakékoliv makro, nebo přiřadit k libovolné klávese zvolenou funkci. Dále lze zvolit jeden z 10 režimů podsvícení a pro každou klávesu nastavit barvu podsvícení z palety RGB (16 milionů barev). Ergonomická podpěrka zápěstí zajišťuje komfortní používání i během několikahodinových herních bitev. Díky kompaktním rozměrům můžete brát klávesnici na každou LAN párty nebo ji použít jako rozšíření své výbavy pro speciální úkoly.

Mechanické spínače

Klávesnice Thor 100 RGB je vybavena vysoce kvalitními mechanickými spínači Outemu RED s životností až do 50 milionů kliknutí. Zvolené spínače jsou charakteristické lineárním chodem, bleskurychlou odezvou, nízkým bodem aktivace (2 mm) a tichým provozem. Tyto spínače ke své aktivaci vyžadují sílu stisku 45 gramů, což umožňuje stisknout klávesy rychleji a zvýšit tím efektivitu hraní.

Herní software

Klávesnice obsahuje pokročilý herní software, pomocí kterého můžete ke každé z kláves připsat libovolnou funkci, nebo makro a spustit tak vražednou palbu jediným stisknutím. Navíc software umožňuje naprogramovat různé multimediální funkce či klávesové zkratky.

Efektní podsvícení

Každá opravdová herní klávesnice musí být nejen účelná, ale musí také dobře vypadat, a proto Thor 100 RGB nabízí efektní RGB podsvícení, které je nejen na okrasu, ale pomáhá najít tu správnou klávesu při používání v noci. Můžete si vybrat jeden z deseti režimů podsvícení, navíc některé režimy umožňují individuální nastavení barvy každé klávesy z palety RGB (16 milionů barev). Většina režimů má možnost nastavení úrovně jasu podsvícení nebo rychlost či směr efektů. V případě potřeby lze podsvícení jednoduše vypnout.

Funkce N-Key Rollover

Klávesnice je vybavena funkcí N-key Rollover, díky které můžete stisknout libovolný počet kláves ve stejný čas, bez obav, že některé stisknutí nebude zaregistrováno.

Odolnost, pohodlí a kompaktní rozměry

Tělo klávesnice Thor 100 RGB je vyrobeno z odolných materiálů, které zajišťují pevnost konstrukce a zaručují dlouhou životnost. Ergonomická podpěrka pod zápěstí poskytuje komfortní používání i během několikahodinových herních bitev a díky kompaktním rozměrům můžete klávesnici brát na každou LAN párty nebo ji použít jako rozšíření své výbavy pro speciální úkoly.

Cena a dostupnost:

Klávesnice Genesis Thor 100 je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena včetně DPH je 787 Kč.

Vlastnosti:

– vysoce kvalitní, odolné mechanické spínače kláves s životností do 50 milionů stisků
– 4 dodatečné klávesy makro
– N-key Rollover
– herní software s editorem maker a profilů
– bleskurychlá odezva a nízký aktivační bod
– RGB podsvícení z možností nastavení 10 různých režimů
– 5 multimediálních kláves
– ergonomická podpěrka pod zápěstí
– kompaktní rozměry

Specifikace:

Mechanismus kláves: Mechanický (spínače Outemu Red)
Životnost kláves: do 50 milionů stisků
Barva podsvícení kláves: RGB (16 milionů barev)
Délka kabelu: 1,8 m
Počet kláves: 39
Multimediální klávesy: 5
Délka dráhy spínače: 4 mm
Bod aktivace spínače: 2 mm
Síla potřebná k aktivaci kláves: 45 g
Rozměry klávesnice: 231 × 130 × 37 mm
Software: Ano
Hmotnost klávesnice: 385 g
Rozhraní: USB 2.0
Systémové požadavky: Windows XP Vista / 7/8/10, Android, Linux

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.