Henry Cavill odchází ze Zaklínače!

Estimated read time 2 min read

Medailon po něm převezme Liam Hemsworth.

Netflix na své oficiální stránce oznámil, že Henry Cavill ve své roli Zaklínače končí. Jako hlavního hrdinu jej naposledy uvidíme ve 3. sérii. V následující 4. sérii se pak role chopí Liam Hemsworth.

Jak už to bývá s každou velkou osobností, i já předávám svou pochodeň dál. Chovám obrovskou úctu k času, který jsem mohl trávit jako Geralt. Nadšeně teď budu sledovat, jak si Liam poradí s touto úžasnou rolí. Liame, dobrý muži, tato postava má obrovskou hloubku, užij si ji.

Henry Cavill

Pro fanoušky je tohle možná trochu rána. Henry Cavill tak trochu slíbil, že pokud mu to Netflix dovolí, chce ztvárnit Geralta až do konce. Co se tedy stalo? Jednou z možností je, že se Henry Cavill vrací do DC jako Superman a na jiné věci tak nebude čas. Už tak musel pozastavit natáčení 3. série, aby se mohl objevit ve filmu Black Adam.

Henry Cavill se už navždy zapsal do srdcí členů komunity a Liam Hemsworth bude mít proto spoustu práce, aby si jeho místo zasloužil. Na svém instagramu Hemsworth řekl, že je rovněž velkým fanouškem Zaklínače a hrát tuto postavu je pro něj obrovská čest.

Doufejme tedy, že se i Liam Hemsworth bude snažit, aby seriál dopadl co nejlépe. Není tomu totiž tak dávno, co jsme se dozvěděli, že některým z autorů se knížní ani herní předlohy vůbec nelíbí.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.