Americká armáda se vrací na Twitch

Estimated read time 2 min read

Armáda je zpátky a chat se opět plní kritikou.

Americká armáda se po krátké pauze vrátila na Twitch. Jenže všechno nejde tak úplně podle plánu. Chat je opět plný komentářů o válečných zločinech a nikdo je už mazat nemůže.

Problémy začaly v době, kdy se o armádních esport livestreamech dozvědělo více lidí. To vedlo k záplavě diváků, kteří se v komentářích streamerů opakovaně ptali na válečné zločiny. Těmto lidem byly samozřejmě hned rozdány bany, ale vše nabralo zajímavý obrat, když se přišlo na to, že armáda je vlastně součástí vlády a mazání komentářů se tak bere jako porušení zákona.

Toto zjištění bylo zřejmě trefné, protože armáda krátce na to prohlásila, že znovu uváží své livestreamovací procedury. Řekli také, že všichni zabanovaní uživatelé budou moci zpět, pokud budou respektovat pravidla.

A jak tedy vypadá stream teď? Zatím vše běží v pomalém modu, což od spamu určitě pomáhá, ale jinak se o něj vůbec nikdo nestará.

Očas se sice objeví nějaká slova na podporu, ale většina komentářů spíše kritizuje americkou armádu. Lidé se ptají na agresivní nábory, válečné zločiny, snahu destabilizovat okolní svět a mnohé další. Občas se objevují i osobní útoky, ale žádné bany zatím rozdány nebyly.

Vypadá to, že armáda to se streamováním jen tak nevzdá. První stream po delší době vypadal tak, že jeden z vojáků seděl před mikrofonem a občas odpovídal na vybrané otázky. Asi po dvou hodinách se pak začal hrát World of Warcraft.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.