Profesionální CS:GO ranky prošly reformou

Estimated read time 2 min read

CSPPA dělá zajímavé změny ve svém žebříčku.

CSPPA (Counter-Strike Professional Players Association) oznámili, že mění svůj systém ranků tak, aby více odrážel životní situaci jednotlivých hráčů. Chtějí tak zajistit, že hráči nebudou muset kvůli své profesionální kariéře obětovat zdraví.

Momentální systém nutí hráče hrát co nejvíce zápasů a turnajů. Často však hráčům a týmům nenabízí řešení v případě, že se ze zdravotních důvodů nemohou účastnit.

Toto prohlášení znamená, že CSPPA ranky budou nově nabízet jistou formu protekce, pokud nebude hráč schopný hrát kvůli nemoci nebo zranění.

To ale není vše. Nové ranky budou kompletně transparentní a všichni uvidí, jak přesně byly určeny. Změny a pravidla bude schvalovat komise CSPPA. Pravidla obsahují třeba limitovaný počet turnajů nebo vyjmutí všech zápasů, které se neshodují s pravidelnou dobou odpočinku.

Finální podoba ranků se ale bohužel neshoduje s jinými žebříčky a ani fanoušci nejsou moc nadšení. Je zde tedy vidět rozdíl např. oproti službám ESL nebo HLTV.

CSPPA říká, že nový systém je jen první verzí. Jsou prý otevřeni dalším možnostem a očekávají zpětnou vazbu od všech členů CS:GO komunity. Na nové ranky se můžete podívat rovnou na stránkách CSPPA. A pokud máte zájem, můžete rovnou napsat svůj názor.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.