Znáte tuhle Lego Fallout hru?

Estimated read time 2 min read

Fallout v kostičkách!

Fallout je už počítačová i desková hra, serie na Youtube a brzy bude také televizním seriálem od Amazonu. Je tohle tedy už všechno? Rozhodně ne! Všimli jste si např. této zajímavé Lego hry?

Za vznikem této neoficiální Fallout hry stojí Youtuber a herní vývojář ThrillDaWill, který posledních několik měsíců pracoval na hře, co kombinuje Lego a Fallout. Co z toho vzniklo můžete vidět ve videu níže. Všechno začíná malinkým filmečkem přesně tak, jak to známe i z klasických Falloutů. Potom Youtuber ukazuje záběry přímo ze hry a nakonec i pohled do zákulisí.

Hra toho má opravdu hodně co nabídnout. Je v ní systém VATS, Pip-Boy, stimpacky nebo třeba všemi oblíbený Fat Man. A krajinka celá z lega vypadá moc pěkně. Svět je moc pěkný a je plný zničených budov nebo nepojízdných aut. Bohužel ve hře zatím není moc co dělat kromě hledání zásob a přestřelek s nájezdníky.

Z technického hlediska hra funguje docela dobře a občasné bugy nejsou nic velkého. ThrillDaWill říká, že se vše postupně zlepší. Už teď nemůžu přestat myslet na to, jaké by to bylo, kdybychom měli opravdovou Lego Fallout hru. Zatím se tedy musíme spokojit s tímto.

Chcete si hru taky vyzkoušet? Tak to mám pro vás dobrou zprávu! Zdarma si ji můžete stáhnout na tomto odkazu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.