První Zaklínač bude mít plnohodnotný remake!

Estimated read time 2 min read

CD Projekt chystá remake své první hry!

Původní Zaklínač vyšel v roce 2007 a započal dráhu studia CD Projekt. Pokud jste hru nehráli, určitě o hodně přicházíte. Ovšem hra už je to opravdu hodně zastaralá a některé její mechaniky jsou i na tehdejší dobu dost diskutabilní. CD Projekt proto oznámil, že chystají plnohodnotný remake v Unreal Enginu 5.

Hru nebude mít na starost přímo CD Projekt, ale studio Fool’s Theory (Seven: The Days Long Gone). CD Projekt bude sloužit pouze jako vedení projektu. Jakub Rokosz, vedoucí studia Fool’s Theory, dříve pracoval jako quest designer Zaklínače 2 a 3.

(zdroj: CD Projekt)

Nejvíce teď fanoušky hry zajímá, co se stane se soubojovým systémem. Ten byl ve hře skutečně zvláštní, ale když se jej hráč naučil, byla to vlastně docela zábava. Nedokážu si ale předtavit, že by remake vyšel se stejným systémem. A předpokládám, že i sbírání karet s tématikou nahých žen bude rovněž pryč. To jsou hold stopy doby minulé.

CD Projekt říká, že na remaku je spoustu práce a nemáme proto očekávat, že hra co nevidět vyjde. Chtěli by ji udělat skutečně dobře a proto musíme být trpěliví.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.