Tetris Effect bude Epic Games Store exkluzivita

Estimated read time 2 min read

Velmi oblíbená hra z roku 2018 míří konečně i na PC!

Tetris Effect je takový trochu moderní pohled na starou dobrou klasiku. Hra vyšla v roce 2018 na PlayStation 4 i s podporou VR. Dokonce se objevila na mnoha seznamech her, které by hráči chtěli vidět na PC. A to se taky 23. července stane!

PC verze se objeví na Epic Games Store. Stejně jako PS4 předchůdce, i zde bude mít samozřejmě možnost hraní VR. Vývojáři popisují PC verzi jako ultimátní zážitek. Možnost 4K rozlišení, ultrawide monitoru nebo vysokých FPS jsou na PC samozřejmostí a oni to dobře vědí. Hra tak dostane vychytávky, o kterých se jí na konzoli mohlo zatím jen zdát.

Trailer vypadá jako obyčejný Tetris s trochu hlučnějším nádechem. Určitě je toho ale mnohem víc. Hra získala 89 Metacritic, což už něco málo napovídá. Je to pořád Tetris, ale skrývá v sobě nečekanou krásu. Spojuje vše kolem nás – hudbu, města i kulturu. Alespoň nějak tak hru myslím popsali USgamer.

Tetris Effect na PC bude stát 40 euro. V předprodeji (a prvních dvou týdnech prodeje) ji pořídíte se slevou 20%. Získáte navíc i další digitální content – třeba soundtrack sampler nebo 4K Tetris Effect wallpapery.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.