Skyrim co-op až v 8 hráčích? Možná už brzy!

Estimated read time 2 min read

Vyzkoušíte Skyrim Together?

Rozhodnutí Bethesdy vytvořit Fallout 76 jako Multiplayer přijali hráči s velmi smíšenými pocity. Modderská komunita si však dala úplně jiný cíl. Už dlouhá léta se snaží dostat co-op do hry Skyrim a nyní se jim konečně začíná dařit. Skyrim Together je co-op mode, který vám dovolí zahrát si Skyrim s celou vaší partou. Už párkrát se tento mod měl spustit, vždycky se ale narazilo na problém a musel být opět předělán.  Teď už je však připraven na testování. Uzavřená beta se chystá již velmi brzy.

„Yep, konečně jsme se dočkali,“ píše se na developerském subredditu. „Brzy otevřeme dveře pro naše věrné potreony, aby si vyzkoušeli uzavřenou betu. Nemusíte se ale bát, za krátko si ji vyzkouší úplně všichni.“

Uzavřená beta bude sloužit jako test stability a možnost opravit chyby. Podle vývojářů nebude trvat dlouho. Otevřená beta pak bude následovat asi 2 týdny později. Při svém vydání bude mod obsahovat vlastní launcher. Bethesdě se tento mod totiž úplně nezamlouval. Momentálně si prý zahraje až 8 hráčů, to se však v budoucnu může změnit. Servery jsou umístěny zatím pouze v Evropě, máme tedy docela štěstí. Postupem času se jejich počet určitě rozšíří, vše záleží na počtu hráčů.

Vývojáři bohužel nestanovili žádné přesné datum vydání. Není se čemu divit. Minulý pokus o vydání byl naplánován na rok 2017, ale bohužel to moc nevyšlo. Tak snad to tento rok bude lepší. Buďte trpěliví a možná vaše příští Skyrim dobrodružství bude s kamarády po vašem boku.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.