Dota Underlords má už teď víc hráčů než Artifact

Estimated read time 2 min read

Netrvalo to ani jeden den.

Před dvěma dny Valve zpřístupnilo betu hry Dota Underlords. Podle SteamDB už má tato novinka asi 170 000 hráčů. A to jsou čísla pouze z PC, která nezahrnují Android a iOS.

O modu Dota Autochess se začalo mluvit docela rychle i mimo komunitu Doty. Už teď se pracuje na několika nových verzích a Valve má určitě plné ruce práce. Nechtěli nic zanedbat a snažili se hru dostat ven co nejdřív. A jak to vypadá, hodně lidem se to rozhodně zamlouvá!

Taky jde vidět, že je to mnohem větší úspěch, než předchozí hra od Valve – Artifact. Tahle karetní hra měla svůj rekord asi 60 000 hráčů za jeden den. Ti se ale velmi rychle přestali vracet a ze hry se stala pustina. Valve se vrátilo zpět na začátek a nechtějí o hře mluvit, dokud vše pořádně nepředělají. Ale to nevadí, všechna pozornost se teď zaměřila na Underlords. A to je určitě moc dobře.

Asi největší rozdíl je v tom, že Underlords je zdarma. Hra je už docela našlapaná a to je jen v Early Access (kde taky chvíli zůstane). Budoucnost slibuje nové Underlordy, ranky, turnaje a battle pass.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.