Dota Underlords má už teď víc hráčů než Artifact

Netrvalo to ani jeden den.

Před dvěma dny Valve zpřístupnilo betu hry Dota Underlords. Podle SteamDB už má tato novinka asi 170 000 hráčů. A to jsou čísla pouze z PC, která nezahrnují Android a iOS.

O modu Dota Autochess se začalo mluvit docela rychle i mimo komunitu Doty. Už teď se pracuje na několika nových verzích a Valve má určitě plné ruce práce. Nechtěli nic zanedbat a snažili se hru dostat ven co nejdřív. A jak to vypadá, hodně lidem se to rozhodně zamlouvá!

Taky jde vidět, že je to mnohem větší úspěch, než předchozí hra od Valve – Artifact. Tahle karetní hra měla svůj rekord asi 60 000 hráčů za jeden den. Ti se ale velmi rychle přestali vracet a ze hry se stala pustina. Valve se vrátilo zpět na začátek a nechtějí o hře mluvit, dokud vše pořádně nepředělají. Ale to nevadí, všechna pozornost se teď zaměřila na Underlords. A to je určitě moc dobře.

Asi největší rozdíl je v tom, že Underlords je zdarma. Hra je už docela našlapaná a to je jen v Early Access (kde taky chvíli zůstane). Budoucnost slibuje nové Underlordy, ranky, turnaje a battle pass.