Zahrajte si The Crew 2 tento víkend zcela zdarma!

Estimated read time 2 min read

Tento víkend si můžete zahrát The Crew 2 úplně zdarma!

O The Crew 2 nemá moc lidí velké mínění. Zážitek ze závodů není nic moc a port taky zrovna neoslnil. Např. PCgamer udělili hře pouhých 55/100. Po smršti negativních recenzí se hra dostala do ústraní. Od té doby se však dostavilo několik zajímavých updatů. Jak vypadá hra teď? Nebudu vám lhát, nic extra se nezměnilo. Ale proč si to nevyzkoušet na vlastní kůži? Tento víkend bude hra zcela zdarma! Můžete si tedy s kamarády udělat zajímavý závodní večírek. Nebo si alespoň trochu zkrátíte čekání na zrovna oznámený Dirt Rally 2.

Jak to teda bude? Od 27.9. se The Crew 2 otevřelo všem hráčům na Uplay. Akce bude trvat až do neděle 30.9.

Free víkend obsahuje plnou verzi hry, všechny mapy a veškerý arzenál vozidel. A nechybí ani klasické eventy. To vše vám tento víkend zaručí naprosto přesný zážitek z hraní, stejně, jako byste hráli zakoupenou verzi. A když je řeč o nakupování, pokud se vám hra zalíbí, můžete si ji pořídit se slevou -45%. To platí bohužel jen pro Uplay (ne Steam!). Veškerý postup hrou při free víkendu se vám automaticky přenese do zakoupené hry.

Sám jsem zvědavý, jestli někoho z vás hra oslní. Kritika na ni je opravdu obrovská. Ale proč si ji nevyzkoušet? Je to naprosto zdarma a bez závazků. Tak šup na ubiosoft.com!

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.