Zahrajte si Counter Strike 1.6 přímo v prohlížeči!

Estimated read time 2 min read

Legenda běží už i v prohlížeči.

Dá se říct, že Counter-Strike je jednou z nejdůležitějších a nejvlivnějších her PC historie. Poprvé se objevil jako Half-Life mod v roce 1999. Skutečný milník však přišel v roce 2000, kdy jsme poprvé slyšeli o hře, kterou dnes známe jako Counter-Strike 1.6 a někteří i dnes tvrdí, že jde o tu nejlepší hru, co jsme kdy na PC měli.

Pokud jste ji z nějakého důvodu ještě nikdy nehráli, můžete si Counter-Strike 1.6 vyzkoušet právě teď i ve svém prohlížeči. Je však nutné podotknout, že se jedná o ruskou stránku, která nemá s Valve nic společného. Podle všemožných scannerů se zdá být bezpečná, ale vstup je i tak na vlastní nebezpečí.

(zdroj: Valve)

Pokud vás tedy tohle neodradilo, stránka je tady: Play-CS.com. Zahrát si můžete na spoustě serverů a k dispozici jsou i všemožné mody. Musím uznat, že autoři odvedli skutečně dobrou práci a všechno funguje jak by mělo.

Zdá se, že jde spíše o jakýsi amatérský projekt, který by měl hru trochu oživit. A na tom určitě není vůbec nic špatného! Jenom je škoda, že Valve s tímto nemá co dočinění a stránka se proto nejeví moc důvěryhodně.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.