XDefiant je pokus o Call of Duty Multiplayer od Ubisoftu

Estimated read time 2 min read

Ubisoft představil hru XDefiant.

Ubiosft chce opět rozšířit své FPS řady o úlplně novou free-to-play 6v6 hru XDefiant, která vypadá opravdu hodně jako Call of Duty. Hráči si budou moci zvolit jednu ze tří frakcí známých z ostatních Clancy her.

Vývojáři tuto hru popisují jako rychlou punk rock střílečku. Nevím přesně, jak jdou tyto vlastnosti dohromady, ale jsem si jistý, že Ubisoft už něco vymyslí. Pokud vám tento popis připadá již trochu povědomý, můžete si možná vzpomenout, že informace o hře už jednou na internet unikly pod názvem „BattleCat.“

XDefiant vypadá opravdu hodně jako Call of Duty. 6v6 mod se zaměří hlavně na mody, jako Domination nebo Escort. Tento typ her však není nic úplně nového, ale Ubisoft slibuje, že zavedením schopností bude hra působit jako svěží vánek tohoto žánru. Každá frakce nabídne jiné možnosti, jak hráči mohou svému týmu pomoct. Každý hráč pak bude mít již klasicky jednu hlavní a jednu sekundární zbraň, granát a vybavení podle své frakce.

Z popisu se tak nejedná o střílečku na bázi hrdinů, ale spíše něco, co se podobá Black Ops 3 a 4. Ubisoft zatím neprozradil, kdy přesně se na XDefiant můžeme těšit. Již teď se však můžete přihlásit do exkluzivního PC testu, který začíná 5. srpna.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.