Warframe konečně dovoluje stavění vlastních lodí!

Estimated read time 2 min read

Už jste si postavili vlastní loď?

Pamětníci si možná pamatují, jak Warframe vypadalo kdysi. Od té doby uběhla dlouhá doba – hráči se můžou přesouvat na velké vzdálenosti a porážet své nepřátele ve vzušném souboji. Teď ale přichází velká novina! Hráči si můžou postavit vlastní loď a vypravit se tak na úplně nová dobrodružství. Stačí jen nasbírat trochu materiálu, součástek a můžete stavět!

Loď samozřejmě musí mít svůj „domeček.“ Nejdřív tedy musíte postavit dok. S tím vám mohou pomoci i vaši kamarádi. Až bude dok hotový, můžete začít hledat potřebné součástky na výrobu lodě. S tím se vám bude snažit pomoct kamarádské AI. Když loď dostavíte, budete ji možné samozřejmě dále vylepšovat a upravovat.

S velkým lodním updatem jsme se dočkali i jiných změn. Trochu lásky dostal i Liset, který teď vypadá trochu líp. Mimo jiné můžete čekat třeba lepší osvětlení. Samozřejmě můžete získat nové zbraně, brnění nebo kosmetické úpravy.

Nové itemy seženete zatím jen na marketu. Dok a loď si ale může postavit úplně každý! Je na to akorát potřeba hodně materiálu, což může solo hráčům zabrat dost času. Nebylo by proto na škodu připojit se do clanu nebo požádat o pomoc vaše kamarády.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.