Vyzvedněte si Tomb Raider Reboot trilogii úplně zdarma

Estimated read time 2 min read

Čas máte do 6. ledna.

Vánoce jsou možná u konce, ale Epic se svým rozdáváním her rozhodně nekončí. Nejnovější hra zdarma je vlastně naprosto skvělá trilogie. Až do 6. ledna si můžete úplně zdarma vyzvednout Tomb Raider reboot, Rise of The Tomb Raider a Shadow of The Tomb Raider.

Pokud jste ještě nehráli žádnou z novějších Tomb Raider her, měli byste si ji určitě vyzkoušet. První zmíněná hra totiž malinko pozměnila zaběhlý styl této serie a místo toho se zaměřila na open-world a survival elementy. Pořád však nechybí strhující příběh a pořádná porce akce.

Nejlepší z této trojice je však jistě Rise of The Tomb Raider. Tento díl pokračuje stejným směrem, ale vše má pořádně větší grády. RPG prvky fungují skvěle, svět je dost rozmanitý a vizuální stránka prošla pěkným vylepšením.

Je to zatím asi to nejlepší, co z Tomb Raider serie na nějakou dobu uvidíme. Víme sice, že na novém dílu se již zřejmě pracuje, ale zatím je v nedohlednu. Crystal Dynamics je poslední dobou dost zaneprázdněné studio a jsou projekty, které mají větší přednost.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.