Nadělte sobě či svým blízkým nového Spider-Mana: Miles Morales

Estimated read time 3 min read

Vánoce jsou za rohem a je tedy ten nejvyšší čas začít nakupovat dárky. Lámete si hlavu s tím, co vybrat vašemu kamarádovi nebo příbuznému, který si rád sedne k počítači nebo konzoli a pořádně si zapaří? Tak to tu máme tip přesně pro vás, herní novinku Spider-Man: Miles Morales. Čím tohle pokračování Marvel’s Spider-Man překvapilo a proč je za nás skvělým dárkem pro každého gamera?

Mladší Spider-Man Miles v hlavní roli
Jak už poznáme z názvu, hlavním hrdinou téhle hry nebude notoricky známý Peter Parker, ale jeho mladší kolega, Miles Morales. To ale neznamená, že by to měla být větší nuda. Ba naopak, tento nový neokoukaný hrdina vám přinese bohatou porci zábavy.

Peter je Milesovým mentorem a učí ho, jak to ve světě superhrdinů chodí. Zlom nastává, když Peter odjede se svou milovanou MJ z New Yorku a Miles je tak jeho jediným ochráncem. A světe div se, zrovna v tu dobu se stává město dějištěm pořádných bojů mezi teroristickou organizací a společností s ďábelskými úmysly. Na scénu tedy přichází Miles, aby zachránil město a jeho obyvatele před zlověstnými padouchy.

Fenomenální zpracování vás přilepí k židli
Pojďme se ale podívat na technickou stránku této nové hry. Před dvěma lety vyšla hra na konzole PS4 a PS5. Nyní jsme se dočkali počítačové verze Spider-Mana, a tak si můžete tuto hru zahrát nově i na PC. Hra se načítá velmi plynule a díky tomu nijak neomezí váš herní zážitek. Ten navíc podpoří opravdu fenomenální grafika, na které si vývojáři opravdu vyhráli. Zasněžený New York je perfektně vykreslený se všemi svými detaily a je jeho přesvědčivou digitální verzí.

Fanoušci Marvelu mají pré
Ať už jste marveloví fanatici a dokázali byste odříkat děj každého filmu, i když vás vzbudí ve tři ráno, nebo jen máte tyhle superhrdinovky prostě rádi, tuhle herní PC novinku si užije každý. Příběh je díky ne příliš okoukané postavě zajímavý a jeho charakterové vlastnosti pořádného správňáka vás chytnou a nepustí. Zachraňování nebohých newyorčanů před nebezpečím, houpání se po sítích napříč městem neuvěřitelnou rychlostí, to vše na vás v Spider-Man: Miles Morales čeká.

Díky propracované grafice a chytlavému příběhu prostě tato herní novinka stojí za to. Patří mezi to nejlepší, co tento rok vyšlo, a i to je podle nás víc než jasný důvod, proč Spider-Man: Miles Morales věnovat vašim blízkým herním nadšencům nebo se do ní můžete pustit a přesvědčit se sami.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.