Vyzvedněte si na Steamu zdarma Metro: Last Light

Estimated read time 2 min read

Takovou nabídku skoro nelze odmítnout!

Je to až neuvěřitelné, ale Metro: Last Light slaví již své 10. narozeniny. K této příležitosti si proto hru můžete zdarma vyzvednou na Steamu.

Metro: Last Light je velmi depresivní hrou. Asi nejzajímavější na něm je, že navazuje na špatný konec předchozího dílu Metro 2033. Tak to zřejmě v Rusku většinou chodí. Jedná se sice o hru v apokalyptickém prostředí, ale věřte mi, že odlehčenou atmosféru Falloutu zde rozhodně nenajdete.

(zdroj: 4A Games)

Tento titul tedy určitě není pro každého. Jelikož se však jedná o naprosto nepřekonatelnou cenu (zdarma), byla by škoda si druhé Metro alespoň nevyzkoušet. Navíc se jedná o kompletní edici a tím pádem dostanete i všechen bonusový obsah. Kromě toho je pak ve slevě i Last Light Redux, které představuje hlavně grafický upgrade.

Jestli jste nehráli předchozí díl, nemusíte mít strach. Last Light vše na začátku patřičtně vysvětlí. Zážitek první hry to však určitě nenahradí. Naštěstí je i první díl v obrovské slevě! A pokud se vám hry zalíbí, můžete vše zakončit nejnovějším titulem Metro: Exodus.

Nabídka platí do 25. května.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.