Mortal Kombat 1 bude pokračování a reboot zároveň

Estimated read time 2 min read

Nový díl serie Mortal Kombat nabídne spoustu novinek!

Po troše zapírání nám NetherRealm konečně odhalili další díl serie Mortal Kombat. Trailer si můžete pustit níže. Podle názvu jde vidět, že se jedná o reboot serie, jenže zároveň taky o pokračování. Zdá se vám to zmatené? Tak to nejste jediní. Pojďme se na to tedy podívat!

Mortal Kombat 11 nám ukázal, jak všichni bojují o záchranu historie po tom, co si Kronika pohrála s časem a smazala Raidena z existence. Časová bouře ale přitáhla některé mladší verze známých lidí, včetně Liu Kanga. Po dlouhé řadě soubojů nakonec Liu Kang pozře duši svého mladšího já, spojí se s Raidenem z minulosti a nakonec se stane bohem.

Než však mohl nový Liu Kang opravit tok času, přišel Shang Tsung a vše zamíchal tím, že se pokusil vytvořit vlastní časovou linku. V úplném závěru DLC pak Liu Kang porazí Shang Tsunga a nastolí novou éru. A na tento moment navazuje Mortal Kombat 1.

Liu Kang vše restartoval do takové fáze, kde si každý může žít život podle svého. Znamená to tedy, že Scorpion a Sub-Zero budou v tomto světě přátelé? To se uvidí! Podle traileru se však brzy opět objeví Shang Tsung a začne mordovat všechny okolo.

Na více detailů si zřejmě budeme muset počkat do září. Vývojáři slíbili spoustu zajímavých novinek a každý fanoušek serie Mortal Kombat se již určitě nemůže dočkat.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.