Vývojáři The Day Before se snaží vyvrátit dezinformace

Estimated read time 2 min read

Vývojáři za titulem The Day Before se musejí už nějakou dobu potýkat s velkou kritikou. Hráči si hru ve velkém přidávali do seznamu přání, ale po nějaké době se na povrch dostaly skutečnosti, které se diskutují dodnes. Začalo to podivným sporem o ochranné známce, pokračovalo obviněním z okopírování traileru a nakonec se nyní hráči hádají, jestli je hra vlastně jeden velký podvod.

Vývojáři nyní přišli s prohlášením, že je třeba bojovat proti dezinformacím, které mohou poškodit nejen je, ale také jiná nezávislá studia. Zdá se ale, že tento pokus o uklidnění situace nebyl moc úspěšný. Někteří se studiu vysmívali už od začátku a jiní je obviňovali ze lži. Objevili se i hráči, kteří pouze studiu doporučili, aby svůj marketing příště vedli trochu lépe. Jak se ale ukázalo, marketingové oddělení ve Fntastic neexistuje vůbec.

(zdroj: Fntastic)

Zdá se proto, že čím více studio řekne, tím horší situace je. Možná by měli proto raději v tichosti svou hru dodělat a ukázat, jestli skutečně za něco stojí.

Jestli je hra jeden velký podvod nebo ne se asi ještě uvidí. Její vývoj je však dost podezřelý. O hře se toho vlastně ani moc neví. Studio nebralo předobjednávky a ani vývoj nefinancovalo na Kickstarteru. Na druhou stranu však hráči díky toho vůbec o nic nepřišli a možná je na místě se zamyslet, jestli si studio tak velkou nenávist vůbec zaslouží.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.