V Hogwarts Legacy jsou už i VTubeři

Estimated read time 2 min read

Své oblíbené VTubery můžete potkat na každém rohu.

Jen si to představte – spěcháte v Hogwarts Legacy na svou hodinu a z obrazu na vás dělá roztomilá anime holka smutné emoji. Pokud vás něco takového zajímá, možná by vás také mohl zajímat mod Moving Frames – Anime VTubers – Hololive mode, který všechny pohyblivé obrazy předělá na gify 2D VTuberek.

Autor tohoto modu si říká xBloodTigerx. Podle něj jsou obrazy velkžch čarodějů či čarodějek nudné a je potřeba hru oživit VTubery jako Usada Pekora, Amelia Watson nebo Inugami Korone. Pokud si mod chcete vyzkoušet, budete potřebovat účet na Nexus Mods. Navíc by bylo určitě vhodné zálohovat soubory, které se budou měnit. Ty naleznete ve složce Hogwarts Legacy\Phoenix\Content\Movies\Atlas.

Na videu výše můžete vidět, že jsou do hry přidávání VTubeři opravdu z celého světa. Mnoho z nich Hogwarts Legacy streamuje na svých vlastních kanálech. Pokud tedy nemáte čas stream sledovat, můžete se s nimi setkat alespoň tímto způsobem.

Fanoušci už teď dávají návrhy, které další VTubery by v Hogwarts Legacy chěli. Hra se sice odehrává v době, kdy počítače ještě neměli, ale nejsou VTubeři vlastně také jenom pohyblivé obrazy?

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.