Nový hrdina v Apex Legends by konečně mohl některým hráčům pomoct

Estimated read time 2 min read

Novým hrdinou v Apex Legends je Vantage!

Fanoušci Apex Legends se už jistě těší, až se jim do rukou dostane nová sezóna s názvem Hunted. Ve hře se opět objeví hned několik změn map, balancování postav a úplně nový hrdina, který by některým mohl pomoct trochu vyšplhat po žebříčku.

Nový hrdina, tedy konkrétněji spíše hrdinka, se jmenuje Vantage a jde o první postavu ve hře, která se zaměřuje na odstřelovací pušky. Respawn se netají tím, že tento hrdina jistě pomůže všem, kdo to se sniperkou zrovna moc neumí. Hrdina má ve své výbavě totiž hned několik velmi užitečných věcí:

  • Spotter’s Lens – hrdinovi se při míření se zbraní na dlouhou vzdálenost objeví bullet drop indikátor.
  • Echo Location – hrdina může umístit svého okřídleného kamaráda Echo a poté se k němu vystřelit
  • Sniper’s Mark (ulta) – hrdina vytáhne svou speciálně upravenou odstřelovací pušku, se kterou je možné označit nepřátele a zajistit týmu bonusový damage

Další velkou změnou je pak to, že Respawn ze hry kompletně odebírá možnost oživit sám sebe. Zlaté štíty nyní mají Guardian Angel perk a zlaté batohy perk Deep Pockets, který umožňuje nést více healovacích itemů.

Změnou si projdou i někteří hrdinové. Popravčí četa se tentokrát zaměřila hlavně na Valkyrie, která byla oblíbená zvláště ve vysokých rancích. Velký nerf přišel hlavně na její VTOL trysky a taky Skyward Dive ultu, která je nyní pomalejší a navíc nelítá tak vysoko. Na druhou stranu třeba Newcastle dostal buff snad na každou svou schopnost. Plné patch notes si můžete prohlédnout tady.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.