Vývojáři oznámili Layers of Fear 2!

Estimated read time 2 min read

Oblíbená hra se brzo vrátí s druhým dílem!

V březnu jste mohli zaslechnout o „Project Méliès,“ což bylo jakési kódové označení pro nový výtvor ze studia Bloober Team. Toto studio má na svědomí hry jako Observer nebo Layers of Fear.

Vydavatelství Gun Media na svém Youtube včera odhalili, čeho se týká právě tento nový projekt. Nejeden fanoušek zůstal v úžasu, když odhalili Layers of Fear 2.

Samotný teaser je pro tento moment jediná informace, kterou o hře máme. Video je to ale velmi zajímavé, protože odhaluje, o co asi ve hře půjde. Vypadá to, že tématicky bude následovat svého předchůdce. V prvním díle jsme si zahráli za umělce, který se snažil dokončit své vrcholné dílo. Postupně však přicházel o rozum. No a podle teaseru se teď vydáme podobným směrem. Zahrajeme si za herce, který se pravděpodobně potýka s podobným problémem.

Pokud vám připadá hlas ve videu nějak povědomý, určitě jste se nezbláznili. Není to nikdo jiný než Tony Todd, jeden z nejvíce uznávaných herců v tomto směru. Mimo jiné ztvárnil třeba hlavní roli ve filmech Candyman.

Trailer říká, že Layers of Fear 2 si zahrejeme už tento rok, stránka layersoffear2.com však tvrdí, že až v roce 2019. Být vámi, raději moc nejásám. Více pravděpodobné je právě to pozdější datum.

Na celé video se můžete podívat zde:

Pokud jste fanoušky žánru děsivých her, možná by vás mohl zaujmout i článek o záhadném návratu Agony Unrated.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.