Agony Unrated se záhadně vrací na Steam

Estimated read time 2 min read

Vstala kontroverzní hra z mrtvých?

Hororová hra „pouze pro dospělé“ Agony nedostala po svém vydání zrovna kladné hodnocení. Nebylo to však jen hrou samotnou. Spoustu lidí bylo naštvaných, protože se nedočkali slíbené necenzurované verze, která byla na poslední chvíli zrušena. Madmind Studio poté chtěli tento necenzurovaný materiál do hry přidat pomocí post-launch patche. To se však díky právním problémům nakonec nepodařilo.

Za nějakou dobu studio oznámilo, že chystají Agony Unrated, které bude obsahovat necenzurovaný materiál a původně smazané scény. Měl to být kompletně izolovaný projekt, který by si studio samo publikovalo. Agony Unrated mělo obsahovat „další sexuální animace,“ přídavné zvuky a „všechny scény, které byly odstraněny z původní verze Agony.“ Tento projek byl ale nakonec zrušen a studio se dostalo do finančních a právních problémů.

Teď to ale vypadá, že Agony Unrated vstalo z mrtvých. Alespoň to naznačuje Steam, kde se hra záhadně prostě objevila. Madmind Studios o tomto nevydalo naprosto žádné oficiální prohlášení.

Několik velkých zahraničních serverů teď pátrá, jak to vlastně se hrou je. Snad se tedy brzy dočkáme nějaké oficiální odpovědi. Steam tedy říká, že Agony Unrated vychází 31. října. Vše ostatní je zatím záhadou.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.