Two Point Hospital brzo přidá volný Sandbox

Estimated read time 2 min read

Postavte si svou vlastní dokonalou nemocnici s neomezeným počtem peněz!

Vývojáři Two Point Hospital poprvé představili svůj Sandbox: Freeplay mode na včerejším TwitchConu. Hráči si jej budou moci osahat hned příští týden!

Označený jako „první z řady Sandbox updatů pro Two Point Hospital,“ Sandbox: Freeplay dovolí  hráčům upravit si téměř neomezeně svou nemocnici. Naskočíme tedy na opravdu velkou vlnu utrácení.

Jak popisuje video níže, Sandbox si můžete odemknout jednoduše tak, že se prokoušete skrz první tři levely kampaně. Poté vám bude umožněno postavit si nemocnici podle svého gusta na jakémkoli z 15 levelů hry.

„Ať už jste anděl stážný nebo velký podnikatel, můžete použít své neomezené finance na stavbu vlastního unikátního sandbox zařízení,“ propaguje nový mod Sega. Chcete si dát oddychovku bez epidemií? Není problém, stačí je vypnout! Nechcete, aby vaši krásnou nemocnici kazily dlouhé fronty? Prostě je zakažte! Nelíbí se vám uniformy vašich zaměstnanců? Změňte je! Ano, vlastních úprav je tady opravdu hodně. Možná vás tedy nepřekvapí, že si budete moci přejmenovat i celou nemocnici!

A aby toho nebylo málo, Two Point Hospital spustí na omezený čas taky Halloween event. Těšit se můžeme na novou chorobu „Frightheadedness,“ strašidelný soundtrack a další malé vychytávky.

Update by se nám měl představit někdy příští týden. Zatím se na celý seznam novinek můžete podívat v tomto videu:

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.