Nové Halloween skiny v PUBG!

Estimated read time 2 min read

Přežijou jen ti nejodvážnější

Minulý týden jsme vám říkali o blížícím se PUBG Halloween eventu. A dnes jsme tu s updatem právě na toto téma!

Připravte se na děsivou verzi oblíbeného battle royale. Celý balíček skinů nese název „Survival Squad of Horrors.“ Těšit se můžete na sestřičky ve stylu Silent Hill a kostým klauna, skoro jako od pravého Pennywise.

Už tenhle promo obrázek vypadá naprosto úžasně:

„Děsivě zábavné Halloween kostýmy míří do PUBG,“ mohli jsme se dočíst na Steamu. Po klasické udržbě si budete moci obléct kostým Zabijáckého Klauna, Šíleného Řezníka, Starodávné Mumie nebo Krvavé Sestřičky. Každý set bude prodáván individuálně v obchodě nebo za zvýhodněnou cenu v podobě bedny. Třeba Šíleného Řezníka pořídíte v obchodě za 10 000 BP.

Tady však Halloween event nekončí! PUBG vyzývá všechny hráče, aby se podělili o své Halloweenské kreace s celým světem. Chystáte si tedy PUBG kostým? Nebo snad dlabete level 3 dýni? Pošlete svůj výtvor na @PUBG Twitter nebo Reddit a vývojáři jej svým sdílením pošlou do celého světa! Slibují taky, že ty nejlepší ohodnotí „malou dobrůtkou.“

U nás se Halloween bohužel v duchu kostýmů neslaví, jestli však máte nějaký PUBG výtvor, teď je ten správný čas se o něj podělit!

Na celý lineup nových skinů se můžete podívat v tomto novém cinematic traileru:

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.