Vývojáři odhalili 5 class z Elden Ring

Estimated read time 2 min read

Deprived mezi nima zatím není.

Jak již možná někteří víte, za pár dní se chystá velký síťový test hry Elden Ring. Ten však bohužel nebude otevřen PC hráčům. Aby však From Software vytvořil menší hype, bylo odhaleno celkem 5 různých class, za které bude možné v tomto testu začínat. A z čeho si tedy budou moci hráči za pár dní vybrat?

Odhalená pětice vypadá nějak takto:

  • Warrior
  • Enhanced Knight
  • Prophet
  • Champion
  • Bloody Wolf

Každá z těchto class je pak dostupná ve dvou různých formách. Na první pohled si určitě všimnete, že všichni vypadají dost jako jiné soulsborne classy. Všichni se však od sebe výrazně odlišují. Nikde však zatím není nic řečeno o classe „deprived,“ což byla v každé souls hře pro mnoho hráčů startovní postava číslo jedna.

Je dost pravděpodobné, že ve finální hře bude class daleko více. Demon’s Souls, Dark Souls i Dark Souls 3 se všichni pyšní 10 startovními možnostmi. Dark Souls 2 jich pak mělo 8 a Bloodborne 9. Začáteční classa sice většinou po pár hodinách hraní moc neznamená, ale je hezké vědět, že na začátku hry nemusíme začínat úplně od nuly. V Elden Ring se podle vývojářů navíc máme dočkat opravdu rozsáhlé úpravy postav a je tak dost možné, že se od své startovní classy stejně velmi rychle odchýlíte úplně někam jinam.

Elden Ring vychází 25. února 2022.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.