BioWare naznačuje nový Mass Effect

Estimated read time 2 min read

Malé překvapení při oslavách N7 dne.

7. listopadu je nyní oficiálním N7 dnem, kdy se sejde Mass Effect komunita, aby celou serii pořádně oslavila. Tohoto trendu se v předchozích letech uchytil dokonce BioWare a většinou právě v tento den přinesl nové zajímavé informace o budoucnosti serie. Tento rok to bohužel ze strany BioWare bylo trochu slabší, jelikož se dobře ví, že tým má plné ruce práce s Dragon Age 4. I tak nám ale ukázali malý obrázek, který říká, že se Mass Effect vrátí.

Obrázek ukazuje skupinu čtyř postav, jak se blíží ke kráteru. Jsem si jistý, že fanoušci určitě najdou detailů mnohem více. BioWare také zveřejnil další data ohledně Legendary Edition. Tentokrát se však zaměřili na více neobvyklá témata. Dozvěděli jsme se třeba, že 15% hráčů v první hře vůbec do svého týmu nerekrutovali Garruse. Dále si pak můžete prohlédnout např. statistiky, jaký konec si hráči vybírali nejčastěji.

Post pak zakončují informací, že na Steam obchod byly přidány i emoty z Mass Effectu. K dostání je rovněž i Legendary Edition za sníženou cenu na Steamu, Originu a Microsoft Storu. Vývojáři na úplný závěr slíbili, že na dalším dobrodružství ze světa Mass Effectu se již pracuje a my se určitě máme na co těsit.

Pokud tedy přemýšlíte o vyzkoušení Mass Effectu, teď je určitě ta správná doba. Pro ty, kdo si hry již vyzkoušeli, může být zase dobrým lákadlem to, že moderská komunita je opět celkem aktivní.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.