Vlastníci Superhot dostanou nové Superhot: Mind Control Delete zdarma

Estimated read time 2 min read

Dobrá zpráva pro všechny vlastníky Superhot!

Superhot: Mind Control Delete vypadá opravdu velmi zajímavě. Kdy se na něj můžeme těšit? No už příští týden! Dnes jsme se navíc dozvěděli, že všichni vlastníci originálního Superhot dostanou Mind Control Delete úplně zdarma!

Mind Control Delete bylo původně zamýšleno jako DLC zdarma. Od té doby se ale rozrostlo a vývojáři z něj udělali samostatnou hru. Navíc by hra měla být mnohem větší než originál. Těšit se prý můžeme na spoustu nových vychytávek, dovedností, mechanik a zbraní.

Superhot může být dost repetitivní, ale jak jej jednou dohrajete, pořád prostě chcete víc. A přesně to teď nabídne Mind Control Delete! A jak už jsem říkal – pokud vlastníte originál, dostanete nový díl zdarma. Nabídka se samozřejmě vztahuje jen na zakoupené kopie. Pokud jste tak Superhot získali jinou cestou (Twitch Prime, Xbox Game Pass), bohužel novou hru nedostanete. Neplatí ani Superhot VR, protože to jsou technicky dvě různé hry.

Nabídku však můžou uplatnit všichni, kdo si Superhot koupí před 17. červencem 2020. To znamená, že pokud vás hra zaujala, můžete si ji ještě pár dní pořídit a dostanete i další díl úplně zdarma. Superhot je momentálně ve slevě takže se jedná o velmi výhodnou nabídku.

Superhot: Mind Control vychází 16. července.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.