Nový trailer na The Witcher: Blood Origin má nečekaného hosta!

Estimated read time 2 min read

Oblíbená postava se objeví i v Blood Origin!

Netflix zveřejnil dlouho očekávaný trailer na The Witcher: Blood Origin, prequent Zaklínače, který se odehrává o 1 200 let dříve. V traileru můžeme vidět některé klíčové postavy, spoustu soubojů a hned několik záběrů na hlavního záporáka, který zlověstně zírá do dálky.

Nejpřekvapivější je ale asi úplný závěr. V něm se totiž objevuje někdo, kdo zřejmě vypadá jako vypravěč. A kdo stojí hned vedle? No přece všemi oblíbený (a taky trochu zablácený) Marigold! Bude snad celý Blood Origin jeho další baladou?

Blood Origin je již třetím počinem Netflixu ve světě Zaklínače. Kromě seriálové adaptace si určitě vzpomenete, že Netflix uvedl i animovanou sérii The Witcher: Nightmare of the Wolf.

Kolem Zaklínače od Netflixu se poslední dobou točí samé podivné zvěsti. V komunitě způsobilo velký poprask, když vyšlo najevo, že autorům seriálu se knižní předloha moc nelíbí a proto si zřejmě příběh občas vypráví podle svého. K tomu pak oznámil svůj odchod i Henry Cavill a jeho hlavní roli nyní převezme Liam Hemsworth.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.